Ücretsiz Yazılımlar

PerakendeExFree

Barkodlu perakende satış yapabileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir yazılımdır. Stok takibi ve fatura takibi de yapabilirsiniz

₺0
AdisyonExFree

Masa bazında adisyon oluştup, adisyonlarınızı takip edebilirsiniz; işletmenizin ciro raporunu tarih bazında alıp, cirolarınızı takip edebilirsiniz.

₺0

Ücretli Yazılımlar

LordPOS Adisyon

Bu yazılım ile gerçekten adisyon oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı diyeceksiniz, pencere açma kapatma olmadan, tek tıkla masa açarak; termal yazıcı ile mutfağa adisyon fişini print edip, adisyonlarınızı çok kolay oluşturabileceksiniz.

₺2450
LiveSoft Ön Muhasebe

Stok, cari, kasa, banka, fatura, sipariş, irsaliye, teklif vb. gibi bir çok modülü içeren ticari ön muhasebe yazılımıdır.

₺2250
CreatePOS Perakende

Bu yazılım ile perakende satışın haklı keyfini yaşayacaksınız, satış bekletme sorunu olmadan aynı anda çoklu satış yapma özelliği ile satışlarınızı çok hızlı yapabilecekesiniz; hem barkodlu hem de manuel hemde kısa yol düğmeleri ile satış yapabileceksiniz, barkodulu teraziler ile tam entegre olan CreatePOS' u denemenizi şiddetle öneriyorum

₺2450
LocatePOS Adisyon

Fiyatı ekonomik harika bir adisyon takip yazılımıdır. windows uyumlu el tabletleri ile tam uyumlu çalışan uygulamada, mobil adisyon oluşturablirsiniz, API ler programda otomatik tanımlanmıştır, el tabletleri hem adisyon çıkartıp hem de; mutfak fişini yazdırabiilirsiniz .

₺2750
LocatePOS Android Mobil Adisyon

LocatePOS windows programı ile entegre çalışan API29 düzeyinde derlenmiş, Android 9 ve üzeri tüm cep telefonları ve tabletlerde çalışan, mobil adisyon oluşturmadınızı sağlayan bir uygulamadır.Uygulamanın APK dosyasını cep telefonuzu kurduktan sonra LocatePOS windows masaüstü yazılımına adisyon çıkartabiliriniz.

₺950