Zamanı yeniden keşfetmeye hazır mısınız?

Kullanımı çok kolay, sade, sonuç odaklı bir yazılım.

MuhasebeEx yazılımının esnek ve kolay kullanımı sayesinde zaman kaybı yaşamadan adeta zamanı yeniden keşfecekesiniz. Çok kolay bir şekilde fatura kesip tek tık ile tahsilat, banka eft' si, müşteri çek vb. işlemlerini yaparak MuhasebeEx yazılımı kullanmanın haklı keyfini yaşayacaksınız.

Yazılımın Özellikleri

Bir ön muhasebe programı düşünün ki hem SQL tabanlı olacak hem ekonomik olacak hem ömür boyu kullanım hakkı olacak, MuhasebeEx yazılımları ile bu kazanımların hepsine sahip olacaksınız.

Stok modülü ile stoklarınızı gruplara bağlarak envanter takibi yapabilirsiniz. Eğer barkodlu çalışmak istiyorsunuz ve stoklarınızın barkod numarası yoksa yazılım sizin için istediğiniz standartta barkod üreterek, stoklarınıza kimlik kazandıracaktır. Teksil, kozmetik, perakende vb. sektörler için çok kullanışlı olan barkodlu çalışma muhasebeex yazılımları ile artık hayal olmaktan çıktı. Perakende mödülü sayesinde barkodlu hızlı satış yapılabilir, yapılan satış sonrası banka ve kasa' ya ya da kısmı olarak tahsilat tek tık ile aktarilabilmektedir. Stok envanter takibi ise raporlara gereksinim duymadan Stok Listesinde sıcağı sıcağına gözükmektedir.

Cari Modülü sayesinde Cari hesapllarınızı takip edebilir, Cari Hesap Extresini detaylı ve detaysız olmak üzere iki şekilde alabilirsiniz. Detaylı Cari Hesap Extresinde Fatura detaylarını görebilirsiniz. Bu sayade yapılan alışların ve satışların ayrıntıları extrede gözükür. Cari Liste üzerindeyken yapılan alış, satış, dekont, Nakit, Banka vb. işlemleri gruplandırılarak kayıtlara daha çabuk ulaşmanız sağlanır.

Telif, İrsaliye, Sipariş ve Parçalı sipariş ile sevk edilen, bekleyen stokların aşamalarını takip edebilir, hangi siparişten ne kadar stok bekliyor, sonusunun cevabını hemen anında alırsınız.

Yazılımın ne kadar kolay ve sade olduğunu gösteren örnek nakit tahsilat formu:

MuhasebeEx Kobi size çok esnek bir raporlama seçeneği sunar.

Rapolarınızı istediğiniz gibi dizayn ederek istediğiniz tasarımları kullanıcı bazlı yapabilirsiniz. Kendinize özgü Fatura, Fiş, İrsaliye, Teklif fomları oluşturarak, logunuzu ekleyebilir bu belgelerin çıktılarını PDF,EXCEL,WORD olarak alabilrisniz. Rapor alırken sizin işlerinizi kolaylaştıracak bazı özellikler

  • Script desteği ile raporları özelleştirebilme
  • Liste üzerinde iken rapor alabilme
  • Tümleşik bir pencerede hem rapor alma hem de işlem yapma
  • Raporlara kolay filtre verip veri kümesini özelleştirebilme
  • Kolay diyzan edilebilir olması

Yedekleme İşlemi;

Yedekleme işlemi veri güvenliğiniz için çok önemlidir. Yazılım, her çıkışta otomatik yedek almaktadır.Belirleyeceğiniz bir dizine klasörler halinde yedek almanıza imkan sağlar. Bu dizin harici bir diskte olabilir (USB , HARDDİSK) bu sürücülere yedek alarak veri güvenliğinizi sağlamış olursunuz. Öğreniğin D:/KobiLive dizinine yazılım her çıkışta 1,2,3... diye numaralı klasörler ile yedeklerinizi alır. Format attıktan sonra son alınan yedeğin adını ''LIVESOFT" olarak değiştirdikten sonra C:/ ye yapıştırmanız yeterlidir. Yazılım geri yüklemeden sonra flash ile kendi aktivasyonunuz sağlamış olursunuz.